про нас
програма
контакти
рівні
курси
предмети
навчання
запис
faq
лекції

03151
Київ, Україна
вул. Новгородська 3

| ru |


Навчання


Загальні вимоги до учнів
Учбові програми школи розраховані на дорослих, які досягли 16-річного віку. Виняток становлять підліткові та індивідуальні курси, що регулюються окремими умовами.


Оплата
Оплата здійснюється готівкою на початку кожного місяця. Винятком є індивідуальні курси, що регулюються окремими умовами. Підприємства, які замовляють навчання для своїх співробітників, сплачують вартість усього обумовленого курсу шляхом переказу грошей на банківський рахунок. В разі несвоєчасного надходження оплати учень школи позбавляється місця у групі. Ціна за навчання, що діє на момент запису, є невід’ємною частиною договору. Вартість матеріалів не входить у вартість навчання.


Відмова від навчання
Якщо учень не може відвідувати заняття, діють такі умови припинення надання послуги.
* В разі повідомлення про неможливість відвідувати курс до його початку сплачена вартість повертається слухачеві у повному обсязі.
* Якщо на момент відмови від навчання заняття в групі вже розпочалися, оплата не повертається незалежно від того, чи відвідував учень курс.
* У разі відмови від навчання протягом першого тижня в окремих обґрунтованих випадках оплата може бути зарахована за наступний період.


Розподіл по групах | Кількість відвідувачів у групі
Тестування визначає рівень знань учнів і відповідну групу навчання. Кількість учнів у кожній групі не повинна перевищувати 7 (семи) осіб.


Свідоцтво про проходження навчання
Свідоцтво про проходження навчання видається лише за умови відвідування курсу в обсязі не менше 70% від загальної кількості годин.


За детальною інформацією
звертайтесь за ел. адресою або телефоном
info@openartschool.com.ua
тел.: + 3 8098 404-88-44  


Приєднуйтесь до нас

facebook-50x50.png 
google
flickr.png
youtube

Технічний партнер:

Intel