про нас
програма
контакти
рівні
курси
предмети
навчання
запис
faq
лекції

03151
Київ, Україна
вул. Новгородська 3

| ru |
рисунок
живопис
композиція
пластична анатомія
кольорознавство


Предмети


Рисунок >>>
Рисунок це Ваш основний інструмент. Він може використовуватись для створення попередніх ескізів, чи деталізованих робіт. Рисунок може бути маленьким і камерним, або розміром з кімнату і несамовитим. Він може бути на папері, чи на моніторі комп’ютера. Знайомство з традиційними і нетрадиційними матеріалами і графічними техніками надасть вам потужні засоби для самовираження.

Детальніше >>>Живопис >>>
Початківці і досвідчені учні, навчаються як уникати помилок під час ведення і завершення своєї роботи акварельними і олійними фарбами. Предмет досліджує різні техніки живопису і їх використання з акцентом на розвиток власного стилю. Під час вивчення предмета слухачів знайомлять з усіма "трюками" і засобами акварельного і олійного живопису. Ви дізнаєтесь як переконливо відтворювати кольори і тон при освітленні і в тіні, а також об'єм і простір, застосовуючи теорію кольору. Ви навчитесь використовувати мастихін як пензель і будувати картину, за допомогою різних методів.

Детальніше >>>Композиція >>>
Композиція – найважливіший організуючий момент художньої форми, що надає задуманому єдність і цілісність, підпорядковуючи елементи один одному і цілому. Закони композиції складаються в процесі художнього осмислення дійсності і відображають об’єктивні закони природи, а також закони суспільного розвитку. Знання законів композиції дає не тільки свободу самовираження, але, також здатність розуміти і аналізувати твори мистецтва.

Детальніше >>>Пластанатомія >>>
Предмет знайомить учнів з анатомічною будовою окремих частин людського тіла, та фігури людини в цілому. Слухачі дізнаються про тонкощі роботи м’язів, тайни характеру та настрою. Розглядаються питання важливості постави, освітлення і розташування. Робота виконується з натури, за уявленням, та з використанням анатомічних посібників. Все це, а також регулярні короткі огляди творчості великих майстрів роблять цей курс пізнавальним і привабливим як для початківців, так і для людей з художнім досвідом.

Детальніше >>>Кольорознавство
Чи траплялося з вами таке, що роздивляючись численні картини ви запитували себе, як той чи інший художник досяг певного кольору або співвідношення кольорів? Розрахований на початківців, курс "Кольорознавство" знайомить з основами кольору, простору, складанням кольорів, кольорових співвідношень і технік. Гуашеві фарби є основним засобом, інші засоби включно з колажем, також вивчаються. Учні працюють за спостереженням по пам’яті і за уявою. В межах предмету вивчаються можливості кольору як джерела самовираження в художньому ствердженні, а також вплив кольору на психіку людини.Перспектива
Цей предмет розвиває Вашу спостережливість та знайомить Вас з лінійною і просторовою перспективою. Вивчаються різні методи відображення простору. В процесі вивчення перспективи учні використовують рисунок з натури, рисунок по пам’яті та історичні посилання, щоб навчитись розробляти власні композиції.


За детальною інформацією
звертайтесь за ел. адресою або телефоном
info@openartschool.com.ua
тел.: + 3 8098 404-88-44  


Приєднуйтесь до нас

facebook-50x50.png 
google
flickr.png
youtube

Технічний партнер:

Intel