про нас
програма
контакти
рівні
курси
предмети
навчання
запис
faq
лекції

03151
Київ, Україна
вул. Новгородська 3

| ru |
ілюстрація
основи анімації
основи візуального мистецтва


Курси


Курси образотворчого мистецтва в школі поділяються за віковими ознаками, рівнем підготовки і напрямами діяльності. З першого ж заняття Ви виконуєте різноманітні вправи та завдання спрямовані на швидке оволодіння матеріалом. На заняттях Вам запропонують сучасні форми навчання, Ви можете працювати індивідуально чи в групах, отримуючи художні та творчі навички, знайомитись з історією світового мистецтва. Для вибору групи, що відповідає Вашому рівню, Ви проходите коротке тестування перед початком занять. Впродовж всього навчання викладач проводить контрольні завдання, які дозволяють учням оцінити власні досягнення. Після завершення занять Ви отримуєте свідоцтво про навчання.


Для підлітків
Курси для підлітків віком від 10 до 16 років передбачають 4 астрономічні години на тиждень. Курси спрямовані на опанування базової художньої грамоти та розвиток творчих здібностей.


Для абітурієнтів
Ці курси розраховані на осіб що готуються до вступу у вищі художні учбові заклади, та спрямовані на підготовку учнів до виконання конкретних вступних іспитів.


Для дорослих
Курси для дорослих розраховані на осіб віком від 16 років що бажають розпочати власний творчий шлях, і розраховані як на підготовлених учнів так і слухачів що не мають базової художньої освіти.


Образотворче мистецтво для професії
Курси розраховані на дизайнерів, фотографів, аніматорів, ілюстраторів, арт-директорів – осіб які мають базовий художній досвід але бажають поглибити свої знання в професійно-художній діяльності або для осіб, які не мають художньої освіти.


Індивідуальні
Індивідуальні курси розраховані на осіб що бажають навчатись індивідуально за особистим учбовим планом та графіком занять. Часи занять встановлюються разом з учнем.


За детальною інформацією
звертайтесь за ел. адресою або телефоном
info@openartschool.com.ua
тел.: + 3 8098 404-88-44  


Приєднуйтесь до нас

facebook-50x50.png 
google
flickr.png
youtube

Технічний партнер:

Intel