про нас
програма
контакти
рівні
курси
предмети
навчання
запис
faq
лекції

03151
Київ, Україна
вул. Новгородська 3

| ru |


Про нас


OpenArtSchool.jpg

Школа візуальних мистецтв OpenArtSchool навчає за наступними курсами: основи візуального мистецтва та анімація, а також предметам образотворчого мистецтва: графіка, живопис, композиція, скульптура, пластична анатомія. Рівень знань, що забезпечує школа відповідає вищим критеріям професійної освіти в галузі образотворчого мистецтва. Школа не пропагує будь-який специфічний стиль або естетичні вподобання.

Незважаючи на активне спілкування з викладачем, учень не зазнає жодного тиску, з метою змусити його наслідувати певний спосіб візуального висловлювання. Учні вільні розвиватися згідно самостійно обраного естетичного або стилістичного напрямку. Ми заохочуємо і підтримуємо різноманітність художніх рішень, що в поєднанні з невеликими групами дозволяє досягти того, що інші вважають недосяжним.

В школі є групи навчання для дорослих та підлітків. Слухачі мають можливість обирати бажаний рівень підготовки. Рівні відрізняються обсягом та глибиною отриманих знань: початковий, базовий та поглиблений. Для тих хто бажає відкрити нові кар’єрні перспективи, удосконаливши знання, пропонуються групи «Образотворче мистецтво для професії».

Для підприємств, що зацікавлені у вивченні співробітниками образотворчого мистецтва, школа пропонує спланувати навчання у власних приміщеннях, або забезпечити виїзд викладача безпосередньо в офіс підприємства. За домовленістю школа організує індивідуальне навчання живопису та малюнку.

Школа має бібліотеку, що відповідає основним потребам навчання і дослідження. На додаток до книг існує DVD добірка за окремими темами і дисциплінами. Систематично поширюється інформація про мистецькі конкурси, виставки і гранти.


Рисунок
За детальною інформацією
звертайтесь за ел. адресою або телефоном
info@openartschool.com.ua
тел.: + 3 8098 404-88-44  


Приєднуйтесь до нас

facebook-50x50.png 
google
flickr.png
youtube

Технічний партнер:

Intel